Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Uluslararası Mevzuat

İndirilebilir Dosyalar:

1992 Maastricht Antlaşması Türkçe özet.doc(10) ATMF.doc(1) 1999 Protokol.doc(2) COTIF.doc(3) OTIF Ayrıcal. Doknul..doc(4) A Ana Eki CIV.doc(5) CIM.doc(6) RID.doc(7) CUV.doc(8) CUI.doc(9) APTU.doc9 Mayıs 1980 Tarihli Uluslararası Demiryolu Taşımalarına İlişkin Sözleşme’ye (COTIF) Değişiklik Getiren 3 Haziran 1999 Tarihli Protokol.doc9 Mayıs Avrupa Günü SHUMAN DEKLARASYONU.docAb Ankara Antlaşması.pdfAB Birliğini Kuran Anlaşma.pdfABKronolojisi(1946-2000).pdfAB nedir (2009).pdfAB Sözlük-Turkab Kitap metinler.docAB sozluk1.pdfAB Temel Terimler Sözlüğü.pdfADR-Cilt 1.pdfADR- Sayfa 248-531.pdfADR EK-A.pdfADR Kısım 2.pdfAIM-Demiryolu ile Uluslararası Eşya Taşımacılığı Çerçevesinde Taşımacılar Arasındaki İlişkiler Hususunda Anlaşma.docAvrupa Ekonomi Topluluğunu Kuran Antlaşma1.pdfBEYAZ KİTAP.docGCU Vagon Kullanımına İlişkin Sözleşme11-05-06.pdfKOPENHAG KRİTERLERİ ve Maastrich Kriterleri.docRIC-Demiryolu Kuruluşları Arasında Yolcu Vagonların Değişimi ve Kullanılmasına İlişkin Anlaşma (RİC).docRIV-Demiryolu Kuruluşları Arasında Vagonların Değişimi ve Kullanılmasına İlişkin Anlaşma 2000.docUlusal Program.docUluslararası Ana Demiryolu Hatları Avrupa Anlaşması (AGC)na Katılmamız Hakkında Karar.pdfVagonların Tek Tip Kullanım Sözleşmesi (CUU-AVV-GCU).docwhite_paper_working_document_en.pdfRID-10 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-11 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-12 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-13 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-14 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-15 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-16 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-1 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-2 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-3Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-4 EK Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-5 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-6 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-7 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.docRID-8 Tehlikeli Yüklerin Uluslararası Demiryolları Nakliyesi İle ilgili Yönetmelik.doc

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!